• Son
Ücretsiz kargo! MJ-DB25 (2 parça) G1 Paddle tipi 10% Bakır Pirinç akış anahtarı 64*40*95

Ücretsiz kargo! MJ-DB25 (2 parça) G1 Paddle tipi 10% Bakır Pirinç akış anahtarı 64*40*95

₺ 65.00
Ürün figürü
Stokta

aracılığıyla akış şalteri akış varlığını veya yokluğunu olduğunu su çıkış anahtarı kontrol sinyali sensörü anahtarı, ana anahtarı sinyal. belirli türleri normalde açık ve normalde kapalı tip ayrılmıştır, ana su kontrol çalışmaları akış izleme rol oynamak için. su akış anahtarı ve röle kullanımı her zamanki bileşenleri ile su kontrol sistemi, kullanımı kolay, hiçbir güç üzerinde akış anahtarı olduğunu.  ürün Avantajı1. Environmental koruma tasarım
2. Pirinç malzeme
3. Küçük, pratik ve yüksek hassasiyetli
4. keyfi Açı ayarı        NOT :
1. When manyetik malzemeler veya akış şalteri yakın bir manyetik kuvvet malzemeler için su akış anahtarı, özellikleri değişebilir.
2.parçacıklar önlemek için, akış anahtarı içine muhtelif, giriş ekran paketi yüklemeniz gerekir.
3.kullanımında su akış anahtarı parametreleri okuyun lütfen önce o hala soru varsa bizim fabrika teknik personeli istişare lütfen.
4.kurulum ve kullanım sürecinde röleleri işbirliği gerekir (güç 3 W içinde aşağıda), çünkü anahtarı güç küçük ve kuru kamış boru diye burn out.
5.su akış anahtarı kurulum kullanım ortamı güçlü titreşim ve sallayarak önlemek için yer, su akış anahtarı yanlış eylem üretmek önlemek için.  ambalaj ve Teslimat ürünler kartonları paketlenmiş, köpük şok emme ve sıkıştırma kullanarak transit zarar görmesini önlemek için.ayrıca isteğiniz tarafından ayarlanabilir olabilir. nakliye Terim1.ÇIN POST AIR MAILilk seçenek olarak, ve tüm ücretsiz kargo terimi dayanmaktadır ÇIN POST HAVA MAIL.
2. işbirliği ekspres şirketi değiştirmek istiyorsanız, lütfen bize bildirin, kargo ücreti yeniden kontrol etmek için böylece.
3. eğer seçilen fazla nakliye maliyeti ödemek olsaydı, biz değiştirmek hakkına sahip teslimat yolu.
4. Tümrusya arkadaşlarödemek gerekir senin bütün adı ve tam adresi ile sipariş edebilirsiniz böylece doğru posta kodu ile kolayca ve hızlı bir şekilde parsel aldı. seçilen en iyi yolu olarak ilk seçenek olarak DHL acil sipariş.
5. Tümbrezilya arkadaşlarfirmanız adı ve adresi sipariş ödemek gerekir, ayrıca Vergi Mükellefi ' ın kayıt numarası ile (ayrıca ülkeniz herhangi yeni kural vardır, ülkenizde olarak lütfen demek), böylece kolayca parsel alabilirsiniz.
6. Tüm müşteri arkadaşlar bilmeli seçtiyseniz DHL DHL hakkında detay bilmek lütfen, eğer DHL ile kabul parsel kural ve pick up etmeyin, daha sonra parsel bize iade edilecektir ama dönüş maliyeti olur, o da sizin sorumluluğundadır olabilir! Lütfen be kaydetti.
7. the toplam ithalat vergisi hariç vergi & herhangi diğer türleri, unutulmamalıdır lütfen.

Ürün verisi

diy malzemeleri:
sıhhi tesisat
Model Numarası:
MJ-DB25
Marka Adı:
MOJO

Kategorideki ürünler